O nas

facebook facebook rss
Home › O nas

O nas

Witamy Cię w sklepie HEZZI-SPÓJNE WNĘTRZA!

Kochamy nowoczesność i minimalizm, gdzie każdy detal, nawet najmniejszy szczegół np. talerzyk czy łyżeczka do herbaty musi pasować. Trzymamy się tej zasady dobierając asortyment, wyposażenie jadalni, sypialni i inne minimalistyczne dekoracje wnętrzarskie. Ich jakość sami testujemy aby nie zawieźć siebie i innych.

Specjalizujemy się w sprzedaży nowoczesnych dodatków do naturalnych, minimalistycznych domów, mieszkań i biur. Oferujemy nowoczesną ceramikę stołową oraz inne produkty do dekoracji stołu i wnętrz. Cenimy dobrą jakość w rozsądnej cenie oraz nowoczesny design, proste formy w ziemistych i szarych bądź przydymionych odcieniach. Czasami pojawiają się intensywnie kolorowe iskierki sezonu:).

Jesteśmy bezpośrednim importerem ceramiki oraz producentem wielu produktów tworzących ofertę . Część z nich - to artykuły naszych Partnerów, będące w ich stałej ofercie lub pochodzące z wyprzedaży i końcówek kolekcji.

Wiele produktów 'hand-made' tworzą dla nas utalentowane i kreatywne dziewczyny, którym pomysły palą się w głowach, a praca - w dłoniach. Za ich pomoc w tworzeniu ładnych rzeczy dziękujemy i cieszymy się z owocnej współpracy. 

Jeśli coś Ci się spodobało - śpiesz się, bo może to ostatnie sztuki.

Życzymy udanych zakupów!‹ Powrót